Technologie

Reklamní panely ledmedia jsou inteligentní elektronické zobrazovací prvky, které zobrazují reklamní obsah podle předpřipraveného časového plánu na základě požadavků jednotlivých inzerentů.

V systému ledmedia je aktuálně nasazeno několik stovek panelů velikostí 18,5” a 21,5”.

technologie

Napájení a spotřeba

Reklamní panely jsou vyrobeny nejmodernější technologií LED a kromě vysokého kontrastu a věrných barev zobrazení zásadním způsobem šetří elektrickou energii. Jmenovitý příkon se v závislosti na velikosti zobrazovací plochy pohybuje od 20 do 40W.

Rychlá instalace

Reklamní panely je možné instalovat na stěnu, kulatý výložník (tyč), případně připravit speciální uchycení podle konkrétních podmínek místa určení. Kromě napájení nepotřebuje zařízení žádnou další kabeláž, proto je instalace velmi jednoduchá a spuštění jednoho panelu je otázkou 1-2 hodin práce autorizovaného technika.

Bezúdržbový provoz

Zobrazovací zařízení jsou bezúdržbová a jejich funkčnost je závislá pouze na dodávce napájení. Každý reklamní panel se sám spustí i vypne ve zvolenou dobu podle předem stanoveného kalendáře a v pravidelných intervalech bezdrátově synchronizuje data.